Paşaalanı Mahallesi 192. Sokak No:1 Karesi / Balıkesir

TR | EN

Proje Hakkında

Yeni Karesi


Prestij Kazandıran Proje

Konsepti ile Balıkesir'in yaşam değeri en yüksek ve en büyük projelerinden biri olan Yeni Karesi projesi yaklaşık 96.000 m²'lik inşaat alanına sahip olup, 10 blok +Ticari blok ve toplamda 505 daireden oluşmaktadır. Özenle düşünülmüş modern mimari yapısı ve emsalsiz malzeme kalitesiyle farklılık yaratan ve prestij kazandıran proje, 13 farklı tip konut seçeneğiyle geniş bir yaşam yelpazesi sunmaktadır.

Doğayla Barışık Bir Hayat

Projede yer alan bütün konutlar bölgenin iklimsel yapısı ve hava akımına uyumlu bir şekilde konumlandırılarak doğayla barışık, monotonluktan uzak ve modern mimarisiyle hayatınıza bambaşka bir alternatif katmaktadır. Ayrıca Yeni Karesi projesi 2+1, 3+1, olmak üzere tüm zevklere uygun farklı tip ve büyüklükte daire seçenekleri arasından seçim yapma şansı sunmaktadır.

Kaliteli Yaşam Alanı

Yeni Karesi Evleri sizlere güvenli, konforlu ve modern bir ortamda ailenizle beraber yaşama olanağı sağlıyor. 10 blok + Ticari binadan oluşan projemizin tüm bloklarında kendilerine ait otopark, çift asansör bulunmakta olup, her dairede manzarayı izleyerek kahvenizi yudumlayacağınız balkon mevcuttur. Huzurla oturacağınız eviniz için Alpi- teak ahşap kapı tercih edilmiştir. Her mevsimde oda sıcaklığınızı korumak için salon, mutfak ve ebeveyn odalarında klima tesisatı bulunmaktadır. Dairelerin hepsinde A kalitede 4’lü ankastre set(ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi) yer almakta ve vestiyer teslimi yapılmaktadır. Tüm dairelerin odaları laminant parke kaplanıcak, yer ve döşeme seramikleri içinse A kalitede bir marka seçilmiştir. Yeni Karesi sakinlerinin rahatı ve şıklığı için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü dairelerimizde tüm mutfak ve banyo dolapları mdf olup, tezgah üzeri akriliktir.

 

Sosyal Medya

© Copyright 2018 Yeni Karesi.